Selçuklu / Konya
Horozluhan Mah. Zafer Sanayi Pehlivanlı Sokak No.126

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Döküm sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, 1963 yılında kuruldu. Başlangıçta sadece 3500 m² kapalı alanda faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak yola çıktık. Bugün ise bu köklü geleneği sürdürmeye devam ediyoruz, ancak önemli gelişmeler ve büyüme yaşadık.


Firmamız, kuruluşundan bu yana aile şirketi olarak yönetilmektedir ve şu anki yönetim kurulu başkanı A. Metin ENİS'tir. İki mühendis ve bir işletmeci olan 3 kardeş tarafından işletilen bu şirket, döküm sektöründe lider bir konumdadır.


Siparişler üzerine GG-GGG ve demir dışı döküm üretiminde uzmanlaştık. Temel prensibimiz her zaman kalite ve güvencedir ve bu nedenle ISO 9000 belgesi ile bu prensipleri taçlandırdık.


Yıllık üretim kapasitemiz 2500 ton GG ve 500 ton demir dışı dökümü kapsar. Ürünlerimizin %35'i işlenmiş ve mamül olarak müşterilere sunulurken, yıllık üretimin %85'ini Avrupa ülkelerine ihraç etmekten gurur duyuyoruz.


Müşterilerimize daha yakın olmak ve hizmetimizi genişletmek için Hollanda'da açtığımız ilk satış ve sergi mağazamız, bugün tüm Avrupa ülkelerine hizmet veriyor. Ayrıca, Ortadoğu'da da mağaza planlarımızı hayata geçirme aşamasındayız ve en yakın zamanda bu bölgede de hizmet sunmayı hedefliyoruz.


Döküm sektöründeki deneyimimiz ve kalitemizle, müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz ve gelecekte daha büyük başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz.